Nabízíme Vám širokou škálu profesionálních služeb frézování a řezání materiálu. Jsme Vaším partnerem pro precizní práci s pěnovými a dřevěnými materiály, a to včetně možností opracování dřeva. Naše nabídka zahrnuje komplexní návrhy, bezpečné řešení a grafické zpracování, včetně tvorby 3D výkresů. Navíc nabízíme i možnosti tisku na 3D tiskárnách.

Naše nabídka:

1. Frézování a řezání pěnových materiálů

Jsme specialisté na práci s pěnovými materiály a disponujeme technologiemi, které nám vytvářejí přesní díly nebo kreativní designy. Frézujeme veškeré materiály jako například PE desky a XPE desky apod.

2. Opracování dřevěných materiálů

Máme zkušenosti i se dřevem a jeho zpracováním. S naší přesností můžeme vytvořit dřevěné komponenty nebo dekorativní prvky podle Vašich představ

3. Dřevěné obaly včetně vnitřní fixace

Nabízíme kompletní řešení včetně vytvoření dřevěných obalů s vnitřní výplní a fixací pro vaše produkty. Naše řešení jsou pečlivě navržena tak, aby zajistila nejen bezpečnost během přepravy, ale také zvýraznila hodnotu vašich výrobků.

4. Obalové materiály

Naše nabídka zahrnuje různorodý sortiment, jako jsou odolné kartony, spolehlivé lepící pásky, ochranné bublinkové folie, praktické stretch folie a mnoho dalšího.

5. Kompletní návrh

Jsme tady, abychom vás podpořili od začátku do konce. Nabízíme komplexní návrhy, které zohledňují vaše potřeby a specifikace.

6. Grafické Zpracování a 3D Výkresy

Naši designéři vám poskytují grafické zpracování a mohou připravit 3D výkresy, které vám pomohou představit si konečný výsledek.

7. Tisk na 3D tiskárnách

Využijte sílu inovace s našimi 3D tiskárnami. Tiskneme různé materiály a geometrie s neuvěřitelnou přesností. Naše flexibilita vám umožní rychle reagovat na potřeby projektů. Otevřete dveře k novým rozměrům vašich nápadů.